Music Together® (0-5 yas)
YAPINCAK GÜRERK
Salon Sanat Ankara (location map)
Sunday, 12:00 PM - 12:45 PM
31/03/19 - 02/06/19 (10 weeks)

Register

0-5 yaş arası bebekler/çocuklar ve aileleri için tasarlanmış 10 haftalık aile müzik programı.

Upcoming Meetings
31/03/19    12:00 PM Sunday 31/03/19 12:00 PM
07/04/19    12:00 PM Sunday 07/04/19 12:00 PM
14/04/19    12:00 PM Sunday 14/04/19 12:00 PM
21/04/19    12:00 PM Sunday 21/04/19 12:00 PM
28/04/19    12:00 PM Sunday 28/04/19 12:00 PM
05/05/19    12:00 PM Sunday 05/05/19 12:00 PM
12/05/19    12:00 PM Sunday 12/05/19 12:00 PM
19/05/19    12:00 PM Sunday 19/05/19 12:00 PM
26/05/19    12:00 PM Sunday 26/05/19 12:00 PM
02/06/19    12:00 PM Sunday 02/06/19 12:00 PM