Music Together® (0-5 yas)
YAPINCAK GÜRERK
Salon Sanat Ankara (location map)
Wednesday, 10:30 AM - 11:15 AM
03/01/18 - 07/03/18 (10 weeks)

Register

0-5 yaş arası bebekler/çocuklar ve aileleri için tasarlanmış 10 haftalık aile müzik programı.

Upcoming Meetings
03/01/18    10:30 AM Wednesday 03/01/18 10:30 AM
10/01/18    10:30 AM Wednesday 10/01/18 10:30 AM
17/01/18    10:30 AM Wednesday 17/01/18 10:30 AM
24/01/18    10:30 AM Wednesday 24/01/18 10:30 AM
31/01/18    10:30 AM Wednesday 31/01/18 10:30 AM
07/02/18    10:30 AM Wednesday 07/02/18 10:30 AM
14/02/18    10:30 AM Wednesday 14/02/18 10:30 AM
21/02/18    10:30 AM Wednesday 21/02/18 10:30 AM
28/02/18    10:30 AM Wednesday 28/02/18 10:30 AM
07/03/18    10:30 AM Wednesday 07/03/18 10:30 AM